1 / 4
Digitalna kujnska vaga
799 МКД
24.09.2022 09:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🆕 Ново

Дигитална вага за кујна со висока прецизност. Додадете елеганција во вашата кујна. Дизајнирана е со мазна платформа од не'рѓосувачки челик за лесно чистење и одржување. Тенкиот дизајн, исто така, го олеснува чувањето во кој било ормар, заштедувајќи простор за останатите кујнски апарати. Започнете го вашето готвење со оваа високопрецизна вага во вашата кујна.

✅ Максимална тежина: 10 кг.
✅ Вредност на поделба: 0,1гр.
✅ ЛЕД позадинско осветлување.
✅ 8 Мерни единици: g, oz, ml, ct, kg, tl, fl:oz, lb.
✅ Материјал: ABS + нерѓосувачки челик.
✅ Напојување: 2 x AAА 1.5v батерија.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalna lazica - vaga

799 МКД

Clever Cuter - Multifunkcionalen Noz i daska za seckanje

550 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам