NIVA SO IZGRADEN OBJEKT
По Договор
31.07.2021 14:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA NIVA 2000 M KVADRATNI SO IZGRADEN OBJEKT OD 200 M.KVADRATNI SO VODA ZA PIENJE I INDUSTRISKA VODA ,STRUJA, NA PATOT ZA VESTACKOTO EZERO PRED RESTORAN MIR
INF. NA TEL: 070565283. 075814276

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Rubinco
Потврден огласувач
070781034
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам