1 / 12
OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2
7.800 €
29.06.2022 05:24

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA. SO MALA VIKENDICA I POMOSNA PROSTORIJA ZA RAZNA NAMENA
KONTAKT TEL :
071 501 441
071 501 441
071 501 441

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Anton
Потврден огласувач
071 501 441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам