1 / 1
Zardinjera za gradina
155 €
02.05.2022 18:57

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам рачно изработена железна жардињера за градина (како на сликата чини 155 евра).
Исто така изработувам по нарачка, цена по договор.

Тел: 072 534 204

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
072534204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам