1 / 3
Se Prodava VW Volkswagen Derby Oldtajmer Kako Novo Odlicno.
8.000 €
31.07.2022 12:47

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Derby

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se Prodava VW Volkswagen Derby Oldtajmer kako novo odlicno.
kompletno restavrirano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DARKO
Потврден огласувач
078235359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам