1 / 8
Се издава Апартман во центар Охрид
1 €
Цената е фиксна
02.10.2022 14:26

Охрид / Охрид

Се издава Апартман во центар на Охрид, клима, француски лежаи, интернет, кујна, во близина на Охридска банка за 4 лица.
Тел 078206917

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078206917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам