1 / 5
Бигл (Beagle snoopy)
По Договор
07.07.2021 21:54

Прилеп / Прилеп

Бигл (Beagle snoopy)
Се продаваат овие преслатки кученца на воздраст од 1 месец.
Чистокрвни и се од одлични родители.
Локација: Прилеп
Цена: По договор
Повеќе инфо на: 078/290-150 ~>Рубин
078/290-851 ~>Наталија

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
078290851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам