1 / 12
Продавам тросед со две фотељи
20.000 МКД
16.11.2022 09:21

Кисела Вода / Скопје

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Троседот е со механизам за расклопување со што се добива француски кревет. Цена 20000 ден.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075820164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам