1 / 2
Parcela vo gradezna zona
1 €
21.06.2021 21:12

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2140 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava parcela so reseni imotno pravni raboti. Vo atarot na K.O Novo Lagovo so pogodna lokacija za gradba. So vlez i izlez na dvata magistralni patista ( Prilep-Bitola , Prilep-Mariovo)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
072695084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам