Kupuvam stan ili kukja. * 078 393 545 *
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2021 15:51

Крива Паланка / Крива Паланка

078 393 545

Категорија: Недвижности / Останато

Се бара од:

Nikola
Ul.Mosa Pijade br.66
Потврден огласувач
070442908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам