1 / 2
Se Prodava Apn4
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2021 12:14

Прилеп / Прилеп

Vo odlicna sostojba so dukumenti
Broj za Kontakt 075 950 475 Boban

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Бобан
Потврден огласувач
075950475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам