1 / 11
BMW 320D E46 FACELIFT, Moze zamena (polo,punto,matiz,spark)
3.500 €
3.600 €
22.06.2022 16:09

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320D facelift 110kw 150ks , vo TOP SOSTOJBA , so FUL OPREMA (KLIMA LADI , Tempomat , Greaci na sedista i dr) se e funkcionalno , Registrirano do 10 mesec 2022god , so 4x NOVI GUMI , dva kluca , servisirano komplet , kolata e vo ekstra sostojba bez zabeleska.

MOZE ZAMENA (za poevtino vozilo so vasa doplata) {polo,punto,corsa,matiz,lupo,arosa,golf i dr}

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

jane
Потврден огласувач
075480697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам