1 / 12
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП
По Договор
24.06.2022 01:41

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

140 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

улица Скопска бр.4 - Прилеп

Се продава ќуќа на два спрата со посебни влезови. Куќата е со комплетно променети врати и прозори, санитарија, струја, водовод и одвод, инсталиран сончев колектор и клима. Куќата има дворна површина од 140м2, а исто така и дуќан од 25м2 со веќе постоечки кираџија.
Се наоѓа во центар во мирна и тивка уличка во која нема сообраќај, освен возила на резиденти.
Цена: 60.000€ со простор за договор
Контакт тел: 070 775 211

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070775211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам