1 / 3
Se prodava plac vo Butel 1
1 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 14:09

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1606 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot.
Aleksandar 078 917 425

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078917425
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам