1 / 4
NISSAFORS Количка со тркалца/ikea
2.720 МКД
02.07.2021 13:40

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ:
404.657.33


Карактеристики на прозиводот:
> Материјал: челик
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 50,5 см
> Ширина: 30 см
> Висина: 83 см
Макс. тежина: 33 кг

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам