1 / 12
Apartman/Апартман...Стан/Stan vo blizina na centar
1 €
Цената е фиксна
30.12.2022 02:31

Охрид / Охрид

Se izdava apartman na samo 900 metri od centar potocno kaj naselba mini market na ul.Jane Sandanski...Namenet e za 2-5 osobi i raspolaga so spalna soba,dnevna soba so TV,kujna,wc i dve terasi i parking
Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078251309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам