1 / 4
Motorni pili stihl stil 170 26
100 €
03.11.2022 07:17

Ново Село / Струмица

Imam poveke motorni pili doneseni od ch tie sto se na slikite poveke inf na brojot
170 dve po 6500 den
26c 22000 den
192c 13000 den
462 i 441 po 30000 den topp sostojba

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
071577487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам