1 / 2
Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.10.2021 21:40

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2322 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona , nasproti Zito Prilep. Za poveke informacii na tel. 077-710-818 i 076-425-628

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Roze
Потврден огласувач
077710818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам