1 / 5
Се продава/издава дуќан во новиот трговски центар
1 €
20.09.2022 09:32

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

17 m²

Греење:

Струја

Се продава/издава деловен простор/дуќан во новиот трговски центар во Прилеп.

Дуќанот се наоѓа на одлична локација на приземје како прв дуќан во влезот од страната на пазарот(види слика за локацијата на влезот).
Дуќанот се наоѓа на агол и има два излози и по една врата на секој излог.
Дуќанот има 17m2, досега неупотребуван и располага со сопствено wc.

Дуќанот е со ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.

За повеќе информации: 075/627-736

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

С
Потврден огласувач
075627736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам