1 / 4
Posteri od League of Legends LOL
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.10.2021 10:02

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Se prodavaat 4 posteri od League of Legends ispecateni na cerada i zategnati na shticina. Posterite se so golemina 1000cm X 80cm vo perfektna sostojba.
Eden poster e 1200den site 4 za 4000 den
Slikite se od posterite

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078242211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам