1 / 1
Golem poster od Xbox controler
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.10.2021 09:28

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Se prodava pecaten poster na cerada so golemina 150cm X 170cm vo super sostojba pogoden za igracnica ili ukras vo soba :)

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078242211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам