1 / 12
Audi TT Ultra S line 2016
25.000 €
25.01.2023 14:51

Прилеп / Прилеп

Марка:

Audi

Модел:

TT

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava ekstra zachuvano Audi TT ultra sline cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам