1 / 9
LED Illuminated Computer Cooler 120mm - Novi
250 МКД
Со вклучен ДДВ
08.07.2021 11:45

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Illuminated Computer Cooler with 15x LED DC FAN Transparent Brushless Cooling Fan Ultra Silent with vibration absorbent rubber soft bumpers
size: 120mm x 120mm x 25mm (12cm x 12cm x 2.5cm)
Pin: 4pin Molex (Male+Female) + 3 Pin

Poveke informacii na:

www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488 ; 072 251 521

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

R
Потврден огласувач
072251521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам