1 / 4
Alatka za Sabloni
699 МКД
17.09.2022 13:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосувачки челик и материјали отпорни на корозија. Алатката е наменета за занаетчии, столари, плочкари, мајстори и сл.
☑ Обезбедува прецизно мерење на аголот.
☑ Производот може да се деформира и да се користи на различни начини.
☑ Шест прилагодливи странични делови можат брзо и лесно да се лизгаат и заклучуваат во која било позиција или агол
☑ Брзо и едноставно мерење на различни видови на агли.
☑ Големина: 31 x 5,5 x 2,6 см.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

299 МКД

Komplet 10 parovi Cetkici

350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам