1 / 1
Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG
123 €
Цената не е фиксна
06.09.2022 19:20

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 2000 m2, zainteresiranite neka me kontaktiraat na tel :

☎️

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

€€€€€€€€€€€
Потврден огласувач
071 000 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам