1 / 9
Се издава комплетно наместен стан во Кисела Вода
250 €
10.07.2021 20:53

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

48 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул.Христо Татарчев 47/г

Се издава комплетно наместен стан во Кисела Вода, зградите кај Расадникот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Laze
Потврден огласувач
072252578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам