1 / 8
Zvucnici tensai ts-950
200 €
Денес 12:33

Аеродром / Скопје

Zvucnici tensai model ts-950 vintage serija ispravni socuvani cena 230 evra

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075522020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам