1 / 12
Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD
6.800 €
30.01.2023 14:50

Прилеп / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD
Godina na proizvodstvo (2006)
Nee od uvoz
Servo volan
Tempomat
Air bag
Centralno so dalecinsko
Abs
Esp
Kozeni sedista so el.podesuvanje
Klimatronik raboti perfektno
Mahagon
El. na site 4 stakla
El. Na retrovizori
El. Podesuvanje na sedista
Greaci na sedista
Registriran do 28.07.2023 god.
Novi gumi (4) ista sara
Tel. 070 339 204 mozi viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Goran Minoski 16 a
Потврден огласувач
070339204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам