1 / 4
Prodavam nekolku raboti za Tico ! Evtino!
2.000 МКД
16.01.2023 21:58

Прилеп / Прилеп

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Prodavam za Daewoo Tico : dve mali zadni stranicni stakla,racka za racna ,shalter,grklan kade sto se tura gorivo,kapacka za gorivo..... se za 2000den.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078288426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам