1 / 8
Tiko Tico pali vozi registirano
500 €
11.08.2021 15:49

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava tiko pali vozi registirano motor ekstra stegnato na voznja motor ekstra pali vozi etikoto cisto benzince bez nikakvo vlozuvanje stegnato na voznja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам