1 / 8
Се продава куќа во Прилеп
45.000 €
25.05.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

145 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

194 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Самоилова 36

Продавам куќа во Прилеп на ул. "Самоилова" бр.36 (старa "Кузман Јосифовски"), до хемиско училиште. Вкупна површина на куќата е 145м2 ( 2 спрата и подрум) и дворно место од 194м2, со имотен лист.
Тел. 070 446 087

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Роберт
Потврден огласувач
070446087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам