1 / 11
Passat 1.9 tdi 116 ks
2.800 €
Цената не е фиксна
13.07.2021 20:42

Босилово / Струмица

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Passat 1.9 tdi 116 ks,proizvodstvo 2000g, 250000km ,napraveno golem servis komplet pred 10000km,klimatronik ,elektricni prozorci,novi gumi,tel za kontakt 076827567

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

toni hristov
Потврден огласувач
076213112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам