1 / 3
Ogromen poster od LOL, CS, Fortnite
49 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
18.10.2021 09:46

Охрид / Охрид

Se prodava ogomen poster od fortnite, lol, cs ispecaten na cerada so extra kvalitet so sledni dimenzii :
sirina 3.1m(310cm) x visina 2.2m (220cm)
posterot e pogoden za igracnici, detski sobi.... i moze da se vidi sekoj den
posterot na sina svetlina dava super efekt moze da se vidi na slikite

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Останато

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078242211
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам