1 / 6
NNov vednas vseliv stan 53m2 na 4 kat Micurin
1 €
14.07.2021 11:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

53 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Anastas Mitrev 10

✅Се продава стан 53м2 !
✅Станот е веднаш вселив со две спални
☑MULTISPLIT INVERTER
☑Нова бела техника
☑Модерна и квалитетна градба
☑Подземен паркинг
☑4 кат
📍Aдреса : Анастас Митрев 10 - Населба Мичурин Скопје
✅Повеќе информации на телефонскиот број
✅070 216 424

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

A
Потврден огласувач
070 216 424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам