1 / 3
Plac vo Baglak
13 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 10:29

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

860 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima prikluceno struja,voda,i pat do placot so cist imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Denis Tasevski
Потврден огласувач
075248790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам