1 / 3
Se Prodava Huawei
6.000 МКД
26.08.2021 11:30

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

p30

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078961585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам