1 / 12
Mercedes Benz B 150 TNG
4.400 €
Цената не е фиксна
15.07.2021 11:47

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

B 150

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Mercedes Benz B 150 . Proizveden 2006 godina. vtor sopstvenik i go imam 6 godini. Voziloto e so pominati samo 184.000km. Redovno e odrzuvano i servisirano (smeneti ulje i site vidovi filtri pred 1 mesec).
Registrirano do 08.03.2022 godina so zelen karton.
Go prodavam poradi kupena nova kola.
Mala korekcija na cena na lice mesto.
Oprema:
Aluminiumski felni 17” - so letni gumi
Komforni sedista
Klima- besprekorno raboti
RadioCD
Panoramski pokriv
+ set 4 zimski celicni bandazi so novi zimski gumi.
TELEFON ZA KONTAKT 070 403 606
kontakt 070 403 606
kontakt 070 403 606
kontakt 070 403 606

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071379797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам