Nekoj da ponudi mestence okoli centar za kujca okolu 100 kva
1 €
15.07.2021 13:39

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

100 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Baram Mesto za kujca okolu100 kvadrati voblizina na centar

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Zarko
Потврден огласувач
075705053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам