1 / 7
Студио
По Договор
07.07.2022 08:58

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ул. Републиканска бр. 47

Се издава Студио за едно дневен или повеќе дневен престој во строгиот центар на една минута од Стариот Градски Часовник

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marko
Потврден огласувач
076492990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам