1 / 2
Lenovo blue tooth V5.0
1.800 МКД
Цената е фиксна
15.07.2021 16:36

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava novi neotpakovani blue tooth slusalki

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Bluetooth додатоци

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
78482857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам