СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО
1 €
23.07.2021 12:01

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

982 m²

Тип на земјиште:

Градежно

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО ОД 982 М2 БЛИЗУ ОБИКОЛНИЦА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН
ЗА ПОВЕЌЕ НА ТЕЛ. 075/278-789 075/496-670

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам