1 / 2
KАТАЛИЗАТОР ЗА VOLVO EEV (EURO5+)
800 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2021 10:52

Богданци / Гевгелија

Испраќам по карго    

УПОТРЕБУВАН ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

РИСТО ДАНАИЛОВ
Потврден огласувач
071218435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам