Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu
10.000 €
16.07.2021 21:26

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Aaaaaa

Kupuvam stara kuka so pomala kvadratura do 10000 eu vo blizina na centar

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Zarko
Потврден огласувач
075705053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам