1 / 6
VW Golf VII 1.6 2014
11.300 €
22.07.2021 06:42

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava Golf VII 2014 god, prv sopstvenik kupena od Porsche Makedonija so pominati 190.000 km.
Kolata e so celosna servisna istorija, redovno servisirana vo ovlasten servis i e vo odlicna sostojba.
Registrirana, so zelen karton i full kasko.

Bez zameni!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072266222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам