1 / 10
Se izdava 3-soben stan
14.000 МКД
Со вклучен ДДВ
25.07.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kisela voda ul. Kozjak 7A

Se izdava 3-soben stan (gradba 2012 godina).
Raspoded: Dnevna so kijna + 2 spalni +2 wc-a.
Opremen so: frizider, sporet, peralna, klima,wi-fi internet,TV-LCD(na slikite e postar tv).
Greenje so panelni ploci i klima.
Stanot e na 1-vi sprat a ima i lift.
Adresa: Kisela voda ul. Kozjak 7A - rasadnik. Zgrada "Face Cafe"
Vseliv od 01.08.2021

Cena 14000 denari
Dogovor na notar minimum 12 meseci. Za podolg period ima popust.

Kontakt 071 37 55 34 Marina

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marina
Потврден огласувач
071375534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам