1 / 12
Apartmani SAS
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.07.2021 12:12

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Спрат:

3

Греење:

Централо

Izdavam novi apartmani, izgradeni ovaa godina. Se naogjaat vo geografskiot centar na Ohrid 1 km od Ohridskata carsija, 500 m od avtobuska stanica.
- Apartman 35 m2 za 4 lica so spalna i agolna garnitura na pustanje, kujna, kupatilo, wi-fi, tv, terasa, parking.
- Apartman 30 m2 za 4 lica so spalna i agolna garnitura na pustanje, kujna, kupatilo, wi-fi, tv, terasa, parking.
- Apartman 26 m2 za 3 lica so spalna i fotelja na pustanje, kujna, kupatilo, wi-fi, tv, terasa, parking.
Kontakt: Stefco 071/279-544 i Jordan 071/273-125

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Stefce
Потврден огласувач
071279544
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам