1 / 1
11 oktomvri ili Vlae
10 €
19.05.2022 23:27

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

11 oktomvri

Kupuvam kukja ili baraka vo 11 oktomvri ili vlae.
Ponudi na mail ili viber.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Viktor
Потврден огласувач
071642759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам