1 / 1
Cepel машина за шиење
3.000 МКД
28.01.2023 20:18

Битола / Битола

Зачувана,исправна,како нова...3000 без постоље...4000 со постољето...

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075863017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам