1 / 8
SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot
1 €
14.03.2023 20:02

Прилеп / Прилеп

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за македонски брод. Објектот е на прометна локација и располага со голем паркинг простор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
071328291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам