1 / 5
Se prodava niva/plac vo Kucevacka bara
10 €
Цената не е фиксна
21.07.2021 19:19

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

4879 m²

Тип на земјиште:

Останато

Vo opstina Cucer Sandevo, na pocetok od Kucevacka bara blisku do klucka i obikolnica. Cist imoten list, eden sopstvenik.
Za povekje informacii
071279696 Ivica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
070599733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам